Čo všetko je dôležité pri nákupe elektroprevodovky?

elektroprevodovka cena

Chystáte sa kúpiť elektroprevodovku a neviete, na čo všetko by ste sa pri výbere mali zamerať? Pripravili sme pre vás prehľad toho najdôležitejšieho, čo by ste pred nákupom elektroprevodovky mali zohľadniť. Zďaleka totiž nie je dôležitá iba cena elektroprevodovky, ale aj ostatné parametre.

Požiadavky na funkčnosť elektroprevodovky

elektroprevodovky cenaPonuka priemyselných elektroprevodoviek je mimoriadne široká. Vybrať si môžete z menších elektroprevodoviek určených na jednoduchšie aplikácie a veľkých priemyselných elektroprevodoviek, ktoré si svoje uplatnenie nachádzajú napríklad v ťažkom priemysle. Hneď v prvom kroku výberu si odpovedzte na otázku, akým spôsobom plánujete elektroprevodovku používať a zohľadnite pritom všetky špecifiká podmienok, v ktorých bude prevádzkovaná.

Frekvencne meniče
Elektromotor 1400 ot
Frekvencny menic
Frekvencne meniče
Elektroprevodovky
Elektromotor 2800 ot 2900 ot

Stanovte si rozpočet na kúpu elektroprevodovky

Elektroprevodovka cena – je samozrejme dôležitá. Zďaleka však nejde o jediný parameter, ktorý by ste pri výbere mali zohľadniť. Skôr ako na finálnu cenu elektroprevodovky, zamerajte sa na to, aké budú jej náklady na implementáciu a následnú údržbu. Samozrejme, stanovte si rozpočet a pri posudzovaní ceny nezabudnite zohľadniť aj to, ako elektroprevodovka zefektívni procesy vo vašej prevádzke.

cena elektroprevodovky

Vyberte si spoľahlivého dodávateľa elektroprevodovky

Kúpou elektroprevodovky by to pre predajcu rozhodne nemalo končiť. Vaša spokojnosť s elektroprevodovkou bude totiž závislá aj od jej servisu a ďalších popredajných služieb. My v Kelheim vám ponúkame kvalitné elektroprevodovky pre rôzne typy aplikácií. Či už máte malú dielňu, alebo veľké výrobné haly, z nášho portfólia produktov si určite vyberiete.

Životnosť a spoľahlivosť elektroprevodovky závisí aj od kvality jej následnej údržby. My vám ako predajca elektroprevodoviek vždy ochotne pomôžeme a poradíme. Tak, aby ste svoju novú elektroprevodovku mohli naplno využiť.

elektroprevodovky

You Might Also Like