Krtkovanie v Senci a okolí? Na nás sa môžete spoľahnúť!

upchaty drez

Trápi vás upchaté potrubie, nepriechodné odtoky či zapáchajúca kanalizácia? Riešenie týchto problémov nechajte na nás. Krtkovanie Senec a okolie  vám ponúka profesionálne krtkovanie za tie najvýhodnejšie ceny. Poďte spolu s nami nahliadnuť do našej výbavy, prezradíme vám tiež niektoré zaujímavosti z našej práce. 

Krtkovanie sa za roky nášho pôsobenia stalo doslova vášňou. Každý menší či väčší prípad je pre náš tím výzvou a popritom nás veľmi teší, že svojou prácou pomáhame riešiť problémy. Tie môžu byť často veľmi nepríjemného charakteru. Riešime upchaté potrubie, znečistené kanalizácie a vykonávame výkopové práce a tiež revízie potrubných systémov. S našou technikou sa dostaneme v rámci potrubia naozaj všade, čo nám umožňuje odviesť tú najkvalitnejšiu prácu

Krtkovanie Senec a okolie – ako ho vykonávame?

senec krtkovanie
Krtkovanie Senec – náradie

Na krtkovanie, teda čistenie potrubných systémov využívame kvalitné stroje, ktoré sú vhodné ako na čistenie bytových a domových odpadov, tak na čistenie odpadov v priemyselných budovách. Stroje s tryskami a mimoriadne ohybnými hadicami nám umožnia dostať sa úplne všade. V rámci bežnej domácnosti je tak vyčistenie odpadových rúr z drezu, vane, alebo umývadla otázkou krátkeho času

V tejto súvislosti ako perličku uveďme, že z odpadových rúr sme vyťahovali už naozaj všeličo. Potrubie bežnej domácnosti neraz ukrýva kusy hračiek, rôzne handry či dokonca dámske vložky. Takéto predmety dokážu v potrubí napáchať doslova katastrofu. 

Krtkovanie nie je jedinou činnosťou, pre ktorú sa na nás môžete obrátiť. Často sa zaoberáme inšpekciou potrubí, z ktorej vám pripravíme video výstup, či frézovaním kanalizácii, najmä v prípadoch kedy do týchto miest vrastajú korene stromov. Čistenie kanalizácií  vykonávame tlakovými strojmi s výkonným motorom, vďaka ktorému sme schopní odstrániť aj veľmi hrubé znečistenie. 

Najlacnejšie krtkovanie v Senci a okolí

najlacnejsie krtkovanie
AB Krtkovanie

Kanalizácii a odpadovému potrubiu veľa ľudí nevenuje pozornosť, až kým sa nezačnú prvé problémy. Krtkovanie Senec a okolie –  znamená, že ak sa vám vyskutnú  akékoľvek problémy s potrubím, rúrami a odtokmi, v AB Krtkovanie vám pomôžeme rýchlo a za bezkonkurenčnú cenu.

You Might Also Like