Vlastná potlač na pracovné oblečenie

pracovne oblecenie

Pracovné oblečenie je dôležitou súčasťou mnohých povolaní, pričom jeho hlavnou funkciou je bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci. V našom eshope nájdete široký sortiment pracovných odevov pre rôzne profesie.  Záujemcov ponúkame aj možnosť objednať si vlastnú potlač na zakúpené pracovné oblečenie. Vaše firemné logo, názov projektu či akúkoľvek inú ideu môžete umiestniť na vybrané pracovné oblečenie, kde bude reprezentovať vaše korporátne hodnoty a myšlienky vašej organizácie.

Potlač na mieru každému zákazníkovi

siltovka s potlacou
Šiltovka s potlačou – Čiapky s potlačou

V prvom kroku si môžete zvoliť typ oblečenia, ktorý chcete opatriť potlačou. V ponuke máme široký sortiment tričiek, nohavíc, pracovných búnd, čiapok, montérky, špeciálne pracovné oblečenie pre zdravotníkov a pracovníkov v gastronómii a stavebnom sektore. Na potlač si môžete zvoliť aj textil alebo pracovné prilby či šiltovky. K dispozícii máme pracovné oblečenie v rôznych farbách aj veľkostiach. Ani pracovný odev nemusí byť nudný a môže reprezentovať čokoľvek, čo odráža vašu firemnú filozofiu, politiku alebo názov projektu, na ktorý ste ako tím hrdí.

U nás všetko pod jednou strechou

V našom eshope nájdete okrem širokého sortimentu pracovného oblečenia aj kvalitnú a odolnú pracovnú obuv, ktorá je rovnako dôležitým prvkom pri ochrane zdravia pri práci, ako ochranné pomôcky a v ponuke máme aj rôzne pracovné náradie. Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci je dôležitá oblasť, ktorej by mal venovať pozornosť každý zamestnávateľ aj zamestnanec. Súčasná platná a účinná legislatíva predpisuje, že pri niektorých povolaniach sú zamestnávatelia povinní zabezpečiť ochranné pracovné oblečenie a ochranné pracovné prostriedky pre svojich zamestnancov. Tomu na druhej strane zodpovedá povinnosť zamestnancov nosiť pridelené pracovné odevy a používať zverené pracovné prostriedky.

pracovné oblečenie
Pracovné oblečenie ALFA

Porušenie povinností v oblasti BOZP – príklad

Zamestnanci sú podľa ustanovení platných na úseku ochrany a bezpečnosti pri práci povinní používať ochranné pracovné prostriedky presne určeným spôsobom. Ako štandardný príklad z praxe môžeme uviesť povinnosť zamestnanca nosiť ochranné okuliare, pričom porušenie tejto povinnosti môže mať pre zamestnanca viacero následkov. Tým najzávažnejším je samozrejme poškodenie jeho zdravia. Ak nepoužíva ochranné okuliare, vystavuje sa ohrozeniu zdravia v podobe poškodenia zraku. Ďalším následkom je možnosť uplatnenia náhrady škody voči zamestnancovi porušujúcemu zákonom ustanovenú povinnosť na úseku BOZP.


tipTIP: V praxi tiež platí, že Inšpektorát práce môže uložiť pokutu za porušenie pravidiel BOZP aj pri zanedbaní povinnosti riadne nosiť ochranné oblečenie alebo používania ochranných pomôcok tam, kde je to zákonom ustanovené, pričom sankciu môže uložiť zamestnávateľovi aj priamo samotnému zamestnancovi.


Pracovné oblečenie má svoj dôležitý účel. Jeho používanie je na mieste v mnohých prípadoch, aj keď to zákon zamestnávateľovi neprikazuje. U nás nájdete vždy širokú ponuku pracovných odevov rôzneho druhu. Taktiež možnosť opatriť tieto kúsky oblečenia vlastnou firemnou alebo inou potlačou. Radi vám poradíme, v prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať prostredníctvom uvedených kontaktných adries.

Ďakujeme vám za prejavenú dôveru a tešíme sa na spoluprácu s vami!

pracovne oblecenie


Zdroje obrázkov:
https://pixabay.com/
FB Odevypracovne.sk