Profesionálne umývanie okien sa od toho bežného výrazne odlišuje, viete akým spôsobom?

myti oken v prahe

Umývanie okien dôverne pozná každý z nás. Pre mnohých ide o veľmi neobľúbenú činnosť vykonávanú najmä vtedy, keď sa blížia sviatky, alebo väčšia návšteva. Bežné umývanie okien sa však od toho profesionálneho vo viacerých smeroch odlišuje. Zistite, v čom je profesionálne čistenie okien iné a ako ho vykonávame my.

Vyzbrojiť sa handrami, vedrom a stierkou, to je základný postup pred bežným umývaním okien v domácnosti. Túto činnosť mnohí odkladajú a odhodlajú sa k nej až pred výnimočnými udalosťami. Profesionálne čistenie plôch si však vyžaduje trochu iný prístup. V rámci našej činnosti vykonávame pre našich klientov čistenie okien a sklenených výkladov, kde je potrebné dbať na mimoriadnu precíznosť. Kvalitná technika je v tomto prípade nevyhnutným na základom na to, aby bol výsledkom dokonalo čistý sklenený povrch.

Suché leštenie prispieva k dlhšej čistote okien

Vedeli ste, že na umývanie okien existuje viacero spôsobov?

suche lesteni
Suché leštění

My využívame tzv. suché leštenie, ktoré má svoje opodstatnenie pri celom rade sklenených plôch. Vďaka tejto metóde zostanú vaše okná dlhšie čisté a rozhodli sme sa, že sa o tento spôsob čistenia okien radi podelíme. Pripravte sa však na to, že tento spôsob čistenia okien si vyžaduje určitú fyzickú zdatnosť.

Aby sme nechodili okolo horúcej kaše, rovno poďme na postup:

› Prvým krokom je dôkladne umyť sklenenú plochu handrou a čistiacim prostriedkom.

› Druhým krokom už je zotretie umývanej plochy kvalitnou gumovou stierkou. Tento krok je mimoriadne dôležitý a najmä, je veľmi dôležité aby ste použili poriadnu stierku, ktorá nemá stvrdnutú či nerovnú gumovú časť.

› V rámci tretieho kroku nepoužívame žiadne leštidlá, ale leštíme tzv. nasucho. Vďaka tomuto spôsobu čistenia a leštenia zostanú okná omnoho dlhšie čisté a doslova bude radosťou cez ne pozerať.

myti oken brno
Umývanie okien v Brne

Záverom dodajme, že v rámci čistenia okien vieme účinne odstrániť nielen nánosy špiny, ale aj rôzne zvyšky nálepiek, fólií a iných neželaných elementov. Ak hľadáte mytí oken v Prahe a v ďalších oblastiach, ako je napríklad Brno, ste na tej správnej adrese. Obráťte sa na nás a užite si dokonalý výhľad z vašich okien.


Zdroj: https://a-servislipka.cz/, https://freepik.com/

You Might Also Like