Zistite, ako vám online rezervačný systém ušetrí čas a námahu

Jednoduché vytvorenie rezervácie pre zákazníka a pohodlný manažment existujúcich rezervácií pre majiteľa prevádzky. To sú v skratke najzásadnejšie výhody online rezervačných systémov. Rezervačný systém ušetrí nielen vám, ale aj vašim zákazníkom množstvo času a námahy. Zistite, ako môžete fungovať ešte efektívnejšie vďaka online rezervačnému systému Calendiari.

Rezervačný systém vyrieši to najdôležitejšie za vás

rezervačný systém
Rezervačný systém

Organizovanie rôznych skupinových akcií, cvičení alebo kurzov sa nezaobíde bez možnosti rezervácie. Zložité zháňanie čísla, telefonovanie či dohadovanie termínov sa dnes už nenosí. Rovnako to platí aj pre majiteľov prevádzok. Zošit s rezerváciami môžete pokojne odložiť, nehrozí ani prepisovanie údajov či zdĺhavé riešenie stornovaných rezervácií. Všetky tieto starosti môžete hodiť za hlavu vďaka online rezervačnému systému!

Online rezervačný systém je moderným spôsobom, ako viesť rezervácie a zefektívniť celú vašu činnosť. Náš rezervačný systém Calendiari sme prispôsobili pre všetkých, ktorí organizujú cvičenia, kurzy alebo workshopy. Záujemca vďaka rezervačnému systému hneď vidí, ktoré termíny sú ešte voľné a tak sa môže pohodlne prihlásiť.

Online rezervačný systém Calendiari prináša výhody pre obe strany

Ako organizátor zas máte dokonalý prehľad o tom, kto je na termín prihlásený. Calendiari vám tiež ukladá informácie o prihlásených osobách. Celá databáza vašich záujemcov je veľmi prehľadná a umožňuje vám efektívnejší manažment vašich návštevníkov. Na riešenie rezervácií pomocou online systému vám stačí len pripojenie na internet, rezervácie vášho joga štúdia alebo fitnes centra si tak môžete pohodlne manažovať napríklad aj prostredníctvom smartfónu. Takže už vás nečakajú žiadne zdĺhavé minúty nad knihou rezervácií, prípadne obvolávanie jednotlivých záujemcov.

Online rezervačný systém Calendiari je veľmi intuitívny a tak si ho vy a vaši zákazníci určite rýchlo osvojíte. Systém samozrejme myslí aj na zábudlivcov, ktorých na termín automaticky upozorní napríklad deň vopred. Pre vašich zákazníkov je práve toto riešenie jednoduchou a pohodlnou cestou, ako si zabezpečiť miesto na vašom kurze alebo workshope.