Elektroprevodovky od VYBO Electric: predaj s expresným doručením nielen na Slovensku

predaj elektroprevodoviekUž dlhé roky zabezpečujú elektromotory, frekvenčné meniče a elektroprevodovky od VYBO Electric spoľahlivé pohony v stovkách priemyselných prevádzok nielen na Slovensku, ale aj v ostatných európskych krajinách. Pri predaji nám vždy záleží na spokojnosti zákazníka, ktorá okrem iného vyplýva aj z rýchleho doručenia.

Všetky typy elektroprevodoviek skladom

elektroprevodovka predajUvedomujeme si, čas sú peniaze a preto si zakladáme na tom, aby boli nami predávané elektromotory, frekvenčné meniče a elektroprevodovky rýchlo dostupné. Produkty si navyše neraz vyžadujú dodatočné prispôsobenie a tak máme vybudované veľké skladové zásoby ďalších doplnkov a príslušenstva. Od objednania elektroprevodovky po samotné dodanie to nebudú týždne, ale maximálne pár desiatok hodín. Elektroprevodovky máme skladom pripravené na predaj a v súčasnosti sa môžeme pochváliť suverénne najväčšími zásobami.

Elektromotor
Frekvenčné meniče 400V
Frekvenčný menič V800
Frekvenčný menič na čerpadlo IP65
Frekvencny menic 400V
Elektromotory 700 ot

Vieme, že pre našich zákazníkov predstavujú veľkú výhodu nielen pri predaji ale aj pri potrebe údržby, servisu či dodania náhradných dielov.

Elektroprevodovku od VYBO Electric môžete mať už do pár hodín

predaj elektroprevodovkyPo samotnom predaji elektroprevodovky je našou povinnosťou zabezpečiť jej dopravu na miesto, ktoré si s nami dohodnete. Dodanie zabezpečujeme v spolupráci s našimi dopravnými partnermi za veľmi férových podmienok, takže dopravné vašu objednávku zbytočne nepredraží. Pred predajom sú vám k dispozícii naši špecialisti predaja a technici, ktorí vám so všetkým ochotne poradia.

Predaj nielen na Slovensku, ale aj v celej Európe

Elektroprevodovka predaj –  a ďalších pohonných zariadení zabezpečujeme nielen na Slovensku, ale aj v ostatných krajinách Európy. Nie je pre nás problém dodať ani väčšie objednávky zariadení pre nadnárodné spoločnosti s výrobnými závodmi po celej Európe.


elektroprevodovky predaj

You Might Also Like