Čo ste možno nevedeli o viedenskom letisku Schwechat?

Airport Taxi Wien

Letisko Viedeň-Schwechat (Airport Vienna) je medzinárodné letisko, ktoré sa nachádza 18 km juhovýchodne od hlavného mesta Rakúska, Viedne. Medzi viedenským letiskom a bratislavským letiskom premáva pravidelná autobusová doprava, náročnejších zákazníkov však potešíme aj našou špecializovanou taxi službou Bratislava Airport Taxi Wien.

Naši zákazníci nám cestou na letisko často rozprávajú tie najúžasnejšie aj najnáročnejšie životné príbehy. Množstvo zaujímavostí a netradičných historiek zo svojich ciest. My sme sa tiež rozhodli podeliť sa s vami o niekoľko zaujímavých faktov o viedenskom letisku Schwechat. Letisko však poznáme najmä z cestnej perspektívy.

Zopár zaujímavosti o Schwechate

Viedenské letisko Schwechat bolo pôvodne vybudované ako vojenské letisko v roku 1938. V tom čase bola na letisku k dispozícii len jedna vzletová a pristávacia dráha. Dráha bola v roku 1959 predĺžená o ďalších 3 tisíc metrov a o rok neskôr sa začala aj výstavba novej odbavovacej budovy. V súčasnosti sú na letisku prevádzkované tri terminály, cez ktoré prejde ročne takmer 30 tisíc pasažierov. Vďaka svojej geografickej polohe sa letisko zaradilo medzi frekventované uzly a najdôležitejšie centrum pre cestujúcich zo Strednej a Východnej Európy. Mnohí nám asi dáte za pravdu, že je dobrou správou, keď sa svet vyvíja takým smerom, že z pôvodne vojenského objektu sa stane jedno z najvyužívanejších civilných letísk v Európe.

airport taxi wien
Letisko Schwechat

Na Schwechat s Bratislava Airport Taxi

Mnohí cestujúci už poznajú našu taxi službu a pravidelne využívajú naše služby počas niekoľkých rokov. Tešíme sa z už vytvorených profesionálnych vzťahov, ako aj na všetkých nových zákazníkov. Ak hľadáte kvalitný odvoz na viedenské letisko Schwechat (Airport Taxi Vienna), ponúkame vám pohodlnú, spoľahlivú a bezpečnú jazdu s našimi profesionálnymi vodičmi. Náš vozový park je vždy pripravený v skvelom stave pre každého cestujúceh. Náš personál vám ochotne poradí s vašimi cestovateľskými dopytmi.

airport taxi wien


Ďakujeme vám, že využívate naše služby a prajeme vám príjemné letné dni a ničím nerušené cestovanie!

Viac info nájdete na:

https://www.chihuahua-people.com/members/jozkov.279603/#about
https://medium.com/@airport4taxi/the-road-to-a-dream-vacation-ec33fa78be77

You Might Also Like