Čistiace a upratovacie služby na mieru

upratovacia firma

V súčasnosti si čoraz viac uvedomujeme, ako je každý z nás iný a líšia sa aj naše potreby či životný štýl počas bežného roka. Táto variabilita nie je pritom vôbec náhodná a spoločne tak vytvárame fantastickú mozaiku, kde všetko do seba dokonale zapadá. Spoločnosť Property Care preto poskytuje profesionálne upratovacie služby prispôsobené na mieru každého klientovi. Základnou filozofiou firmy je najvyššia možná úroveň poskytovaných služieb založená na kvalitných ľudských zdrojoch. 

Upratovacia mágia

Pracovné a rodinné povinnosti, záľuby, starostlivosť o príbuzných, voľnočasové aktivity a množstvo ďalších činností, to všetko sú len niektoré kľúčové faktory, ktoré je potrebné vziať do úvahy pri plánovaní upratovacích a čistiacich prác. Špeciálne povrchy a cennosti si vyžadujú profesionálny prístup a diskrétnosť, ako aj používanie špecializovaných postupov a čistiacich prípravkov. Dokonalé vyčistenie a upratanie je kombináciou alchýmie a zodpovedného prístupu, ktorá si vyžaduje starostlivý výber ľudí vykonávajúcich túto prácu

firma na upratovanie

Mohlo by vás zaujímať: 3 tipy ako si uľahčiť bežný život pomocou taxislužby – nielen v Bratislave


Property care a portfólio služieb


V aktuálnej ponuke spoločnosti nájdu záujemcovia výkon upratovacích a čistiacich služieb prispôsobených individuálnym požiadavkám každého zákazníka, ako ak služby houskeepingu, letnú a zimnú údržbu a ďalšie činnosti podľa konkrétnych potrieb klienta. Spoločnosť nájdete aj v bratislavskom New Living Center na Rožňavskej ulici, kde sa môžete aj osobne informovať na možnosti poskytovaných služieb.


Foto: elements.envato.com

You Might Also Like