3 tipy ako si uľahčiť bežný život pomocou taxislužby – nielen v Bratislave

Taxi Bratislava

Poznáte to bežné ráno v Bratislave, keď nestíhate absolútne nič? Začne to zaspaním do práce, pretože sa Váš budík rozhodol, že dnes proste nezazvoní, takže letíte do kúpeľne, jednou rukou si umývate zuby, druhou robíte deťom desiate do školy a vlastne by ste potrebovali ešte ďalšie štyri ruky, aby ste sa vychystali do práce. Vyjdete von, myslíte si, že to najhoršie máte za sebou, ale to je omyl. Nielenže sa zbláznil Váš budík, ale aj auto si povedalo, že dnes proste nikam nejde a jednoducho štartovať nebude. Keďže nepracujete hneď vo vedľajšom dome a viete, že to mestskou či medzimestskou dopravou nestihnete, neostáva Vám nič iné len si zavolať taxík. A tu prichádzame my, overená taxislužba v Bratislave. Radi Vás čo najrýchlejšie, najkomfortnejšie, ale najmä najbezpečnejšie dopravíme na Vami určené miesto, zatiaľ čo Vy môžete v kľude prezerať webové stránky, ktoré ponúkajú najnovšie správy, aby ste boli v obraze.

Ako si dať pohárik a neprísť o „vodičák“

Krásny piatkový večer, konečne na druhý deň nevstávate do práce, tak sedíte na pohovke a vyberáte si film, ktorý by Vám tento večer ešte viac spríjemnil. Zrazu, čo čert nechce, zavolá Vám niekto z Vašej partie s unikátnym nápadom, aby ste prišli za nimi do baru. Jasné, radi ich uvidíte, ale dnes holdovať alkoholu moc nechcete, takže aby ste vyhoveli každému, rozhodnete sa ísť do mesta autom. Klasický scenár…odparkujete auto, vojdete do baru, prisadnete si k priateľom a objednáte si nealko. Super atmosféra, vynikajúci večer a zrazu to príde. Každý z nás už niekedy tie reči zažil: „No tak, nechaj tu auto, veď zajtra si poň prídeš.“ Alebo „Netrhaj partiu, veď je piatok, vyhoď si z kopýtka!“ Vy by ste sa samozrejme priklonili k Vašim priateľom a oslávili tento „sviatok“ spolu s nimi, no Vaše mozgové bunky Vám posielajú signály typu „Niekto mi rozbije alebo ukradne auto. Čo keď ma odtiahnúť?“ a tak ďalej. My Vám vieme ponúknuť ideálne riešenie! Naše drink taxi Vašu situáciu vyrieši. Stačí nám zavolať, objednať si túto službu a už len nechať seba aj auto odviezť v poriadku domov. Čo sa týka ceny, je vyššia ako pri klasickom odvoze taxislužbou, nakoľko v prípade Drink taxi platíte dvom vodičom cenu za kilometer, keďže jeden odvezie domov Vás a jeden Vaše auto. Ale povedzme si úprimne, stále je to niekoľko násobne menej ako cena zadržaného „vodičáku“ za alkohol za volantom.

Aj odlet môže byť bez stresov

Odlietate na dovolenku či pracovnú cestu a nechcete otravovať známych s odvozom či platiť nehorázne sumy za parkovanie na letisku? V tom prípade ponúkame túto službu práve Vám. Nechajte sa odviezť taxíkom na letisko alebo z neho domov, vtedy keď to vyhovuje práve Vám. Odvoz na letisko taxi službou nikdy nemal väčší význam ako v dnešných časoch. Cena parkovného v týchto priestoroch je niekoľko násobne vyššia ako tomu bolo pár rokov dozadu a keď si to prerátate, určite sa Vám cenovo viac oplatí nechať sa na letisko odviezť. A nie len to! Doprajte si skutočný komfort a pohodu, aby ste mali dosť času a priestoru pripraviť sa užiť si tento let plnými dúškami, zatiaľ čo naši šoféri sa radi postarajú o Vašu bezpečnosť a príjemnú cestu na letisko.

You Might Also Like